Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛАСЯ СЬОМА СЕСІЯ ЗІНЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЯ СЬОМА СЕСІЯ ЗІНЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дев’ятого липня в залі засідань районної ради відбулася сьома сесія міської ради сьомого скликання під головуванням секретаря міської ради Г.В.Перехрест.
  В роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Олександр Путря, виконуючий обов'язки старости Проценківської сільської ради Володимир Литвиненко, члени виконавчого комітету міської ради, працівники апарату міської ради, представники засобів масової інформації району.
  На засіданні були присутні двадцять чотири депутати із двадцяти шести.

На сесії депутатами розглянуто тридцять чотири питання порядку денного.

Розглянувши пропозицію міського голови Сергія Максименка депутати затвердили Теслю Олександра Валерійовича на посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

В ході роботи сесії депутатами міської ради прийнято рішення про встановлення місцевих податків та зборів на території Зіньківської міської ради на 2021 рік.

 Депутати проголосували за надання пільги по сплаті єдиного податку фізичним особам підприємцям. Платникам першої та другої групи і встановили нульову ставку податку за квітень місяць цього року.

Затверджено нову редакцію міської Програми розроблення містобудівної документації місцевого рівня на 2020 рік, програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Зіньківської об’єднаної територіальної громади на2020 рік, розпорядження та укладені договори міським головою в міжсесійний період.

 Своїм рішенням депутати внесли зміни до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги жителям міської ради з коштів міського бюджету.

Також, на сесії було розглянуто та прийняті відповідні рішення по ряду земельних питань.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

235
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!