Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Школи з 1 вересня запрацюють, але з деякими винятками

Школи з 1 вересня запрацюють, але з деякими винятками

Школи запрацюють з 1 вересня в звичайному режимі, крім шкіл в районах з підвищеним рівнем захворюваності коронавірусом (червоній зоні).

Про це сказав головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Школи запрацюють з 1 вересня в звичайному режимі. Тільки там, де буде червона зона — будуть закриватися школи. Червона зона в цих районах — це щось не буде надзвичайного, ми вже знаємо, що таке епідпоріг, не такий як у нас завжди був для грипу та грипоподібних захворювань. Тобто, якщо червона зона — школа закривається на певний період часу, стабілізуються показники і школа відкривається. Широкого закриття шкіл на території країни не буде відбуватися, якщо не буде перевищено епідпоріг щодо грипу та грипоподібних захворювань», — сказав він.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

188
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!