Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗУПИНИЛИ ПОРУШНИКА ПДР З ОЗНАКАМИ НАРКОТИЧНОГО СП'ЯНІННЯ

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗУПИНИЛИ ПОРУШНИКА ПДР З ОЗНАКАМИ НАРКОТИЧНОГО СП'ЯНІННЯ

 Як повідомили у Зіньківському ВП, під час патрулювання та забезпечення публічного порядку в м.Зіньків по вул.Воздвиженська, працівниками поліції Зінькіського ВП було зупинено автомобіль «Форд», за порушення правил дорожнього руху, під керуванням якого перебував 43-річний житель м.Карлівка, Полтавської області.
 В ході спілкування з громадянином було виявлено ознаки наркотичного сп'яніння, на водія було складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.130 КУпАП.
 Під час проведення поверхневої перевірки було виявлено та вилучено шприц з рідиною бурого кольору, схожий на наркотичний засіб, об'ємом 12мл., а також медичний шприц з рідиною прозорого кольору, схожий на наркотичний засіб, об'ємом 1,7 мл. Два шприци з рідинами вилучено та направлено на НДЕКЦ.
Відомості по даному факту внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.309 КК України.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

140
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!