Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ОПІШНЯ СУДИТЬСЯ ЧЕРЕЗ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ

ОПІШНЯ СУДИТЬСЯ ЧЕРЕЗ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ

Полтавський адміністративний суд почав розгляд справи, в якому Опішнянська селищна рада заперечує перейменування вулиць Партизанської і Мороховця.

Як вважають представники селища, вулиці не містять символіки комуністичного або націонал-соціалістичного тоталітарних режимів.
— За наявними документами, які були у нас в селищній раді, наймовірніше назви пов’язані з Другою світовою війною, — каже селищний голова Опішні Світлана Маммадова.
Представниця Полтавської облдержадміністрації Світлана Александрова не погодилася з доводами позивача.
— Фахівці з історичною освітою дали пропозицію перейменувати вулиці але Опішнянська селищна рада не зробила цього протягом трьох місяців, — сказала Александрова.
Суддя Полтавського адмінсуду Людмила Єресько зазначила, що обидві сторони не подали підтверджуючих документів, тому суд надав сторонам можливість більш серйозно підготуватися на наступне засідання.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

965
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!