Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ЗІНЬКІВСЬКІ ПЕНСІОНЕРКИ ЗАХОПИЛИСЯ НЕЗВИЧАЙНИМ ВИДОМ СПОРТУ

ЗІНЬКІВСЬКІ ПЕНСІОНЕРКИ ЗАХОПИЛИСЯ НЕЗВИЧАЙНИМ ВИДОМ СПОРТУ

Щовечора бабусі виходять на стадіон, щоб прогулятися. Але ходять вони не як всі, а використовують при цьому дві схожі на лижні палиці.
Такий метод давно вже відомий по всій Європі, як скандинавська ходьба. Її активно практикують у всіх реабілітаційних клініках при відновленні після операцій, та й просто в парках міста для підтримки здоров’я.
Люди, що йдуть з «лижними» палицями по асфальту, викликають цікавість у нас в містечку. Однак в Європі це давно перестало здаватися дивним. Там зрозуміли, що скандинавська ходьба з палицями надає більш
ефективний вплив на стан організму, ніж звичайна ходьба. Пояснюється це тим, що при ходьбі з опорою організм розвантажується від істотної частки власної ваги. З їх допомогою спортсмен знижує навантаження до 35% на поперек і суглоби ніг. Саме тому новий вид спорту став фаворитом серед людей похилого віку.
Що таке скандинавська ходьба? Це вид фізичної активності, в якому використовуються певна методика заняття і техніка ходьби за допомогою спеціально розроблених палиць (зовні вони схожі на лижні). В кінці 1990-х стала популярна в усьому світі.
Ефект від занять (згідно Вікіпедії):
1. Підтримує тонус м’язів одночасно верхньої і нижньої частин тіла.
2. Тренує близько 90% всіх м’язів тіла.
3. Спалює до 46% більше калорій, ніж звичайна ходьба.
4. Зменшує при ходьбі тиск на коліна і хребет.
5. Покращує роботу серця і легенів, збільшує пульс на 10 -15 ударів в хвилину в порівнянні зі звичайною ходьбою.
6. Ідеальна для виправлення сутулості та вирішення проблем шиї і плечей.
7. Допомагає підніматися в гору.
8. Покращує відчуття рівноваги і координацію.
9. Ефективне заняття для спортсменів, яким необхідне постійне тренування серцево-судинної системи і витривалості.
10. Повертає до повноцінного життя людей з проблемами опорно — рухового апарату.

— Буде добре, якщо до нашої компанії приєднаються ті, хто захоче випробувати цей не дуже складний, але досить продуктивний на шляху до здоров’я спорт, — кажуть пенсіонерки.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

377
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!