Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ЗА ЛЮБОВ ДО «БОТАНІКИ» - ШТРАФ

ЗА ЛЮБОВ ДО «БОТАНІКИ» - ШТРАФ

В один із днів на початку червня житель нашого району, знаходячись в господарстві за місцем свого проживання, на присадибній земельній ділянці виявив рослини конопель.
 Як вказано в матеріалах судової справи, чоловік ретельно обкошував, прополював від бур’яну та, навіть, пасинкував рослини. Але врожай зібрати не
вдалося.
 Двадцять другого червня, цього року, в ході проведення огляду господарства за місцем проживання у «любителя ботаніки» працівниками Зіньківського ВП Гадяцького ВП ГУНП в Полтавській області було виявлено та вилучено двадцять рослин. Згідно з висновком судово — хімічної експертизи №1441 від 24.06.2020 року, вони мають ботанічні ознаки роду коноплі, містять тетрагідроканнабінол і відносяться до рослин які містять наркотичні засоби та психотропні речовини.
 Зіньківський районний суд визнав винним громадянина К. у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.310 КК України, і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 1700 гривень. Також чоловікові доведеться відшкодувати витрати за проведення судових експертиз у розмірі 1961 гривні.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!