Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Ціни на газ кардинально зміняться з 1 серпня

Ціни на газ кардинально зміняться з 1 серпня

В Україні з 1 серпня відкриється ринок газу для побутових споживачів. Його відкриття є однією з умов продовження співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Що зміниться для споживачів?
Після запуску ринку споживачі зможуть купувати блакитне паливо за різними тарифами, так як монополіст «Нафтогаз» з 1 серпня вже не зобов'язаний продавати газ населенню за встановленою Кабінетом міністрів ціною, і розцінки будуть залежати від ситуації на ринку і постачальників.
У підсумку, для простих споживачів ціни на газ взимку (з початком опалювального сезону) будуть вище і політики більш не зможуть вплинути на тарифи.

Однак з 1 серпня українці зможуть поміняти постачальника газу за лічені години, лише відправивши повідомлення.
Крім цього, для укладення договору з новим постачальником газу, не обов'язково погашати заборгованості по паливу перед минулим.

Гарантом, що ніхто не залишиться без газу і умовою для відкриття повноцінного конкурентного газового ринку для населення є наявність постачальника «останньої надії» (ПОН). Їм стала компанія «Нафтогаз України».
З одного боку, відсутність тотального контролю і фактичної монополії «Нафтогазу» може призвести до стрибка цін вже цієї осені, а з іншого — ринкові механізми повинні відкрити можливість для розвитку галузі.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

618
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!