Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВАМ ПОГРОЖУЮТЬ ВІДКЛЮЧЕННЯМ ВІД ГАЗОВОЇ МЕРЕЖІ? ЗМІНЮЙТЕ ПОСТАЧАЛЬНИКА ГАЗУ

ВАМ ПОГРОЖУЮТЬ ВІДКЛЮЧЕННЯМ ВІД ГАЗОВОЇ МЕРЕЖІ? ЗМІНЮЙТЕ ПОСТАЧАЛЬНИКА ГАЗУ

В черговий раз працівники АТ «Полтавагаз» розповсюджують неправдиву інформацію про те, щоб споживачі природнього газу – фізичні та юридичні особи «навіть гадки не мали» складати договори на обслуговування газових приладів та купівлю газу в інших постачальників. «Щоб не залишитися на зиму без газу», — аргументують вони.

 Редакція газети «Зіньківщина «по – іншому» вважає за потрібне ще раз роз’яснити жителям, підприємцям та підприємствам, що не варта йти на поводу у АТ «Полтавагаз», адже чи не єдиний важіль для впливу на абонентів у них – це несплата їм за транспортування газу.

 Що потрібно зробити щоб уникнути тиску з боку АТ «Полтавагаз»?

По – перше: кожен власник або балансоутримувач будь – яких газових приладів, згідно з правилами систем газопостачання, повинен самостійно забезпечити технічне обслуговування та поточний ремонт газових приладів. Держава надала можливість всім споживачам природнього газу обирати спеціалізовану фірму. І, потрібно наголосити, у Зіньківському районі АТ «Полтавагаз» не єдині, які надають ці послуги.

По – друге: якщо абонент, підприємець або підприємство заборгувало ТОВ «Полтавагазбут» за спожитий газ можна змінити постачальника газу навіть із заборгованістю за спожитий газ. Для цього потрібно зв’язатися з новими постачальниками яких ви оберете та висловити своє бажання. І, при наявності електронного підпису не потрібно кудись ходити.

 У підсумку наголосимо, якщо на підприємстві або у вашій оселі проведено сезонне технічне обслуговування газових приладів та перевірка димових і вентиляційних каналів і є відповідні документи від спеціалізованої організації — працівники АТ «Полтавагаз» не мають права виставляти ніяких додаткових вимог.

Якщо від абонента, підприємця або підприємства працівники вимагають заключити договори виключно з АТ «Полтавагаз», то споживачам слід відправити скаргу до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг за адресою: м.Київ, вул. Смоленська, 19. За дані порушення передбачені санкції та позбавлення ліцензії.

У даному випадку не потрібно бути економістом, щоб передбачити значний відтік абонентів від облгазів через «шантаж», погрози та небажання чесно конкурувати.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1695
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!