Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ЧИСТІ БЕРЕГИ - ГАРНА РІЧКА

ЧИСТІ БЕРЕГИ - ГАРНА РІЧКА

Восьмого серпня, у суботу, жителі Власівки провели Толоку на березі річки Ташань на якій десять жителів цього села влаштували прибирання прибережної смуги річки.

 Спільними зусиллями вдалося очистити територію від сміття, сухого гілля, порослих дерев та кущів.

Жителі села Власівка хочуть жити у чистому та гарному селі, тож без вагань прийшли на толоку. Кожен учасник толоки отримав задоволення, а також чистий берег.

  — Дякую усім односельчанам, які взяли участь у прибиранні, говорить організатор толоки, житель Власівки, Юрій Алфьоров, — висловлюємо окрему подяку від жителів села Анатолію Савченку, директору «Агрофірми ПОСП «Ташань», який повністю забезпечив паливо — мастильними матеріалами. Дрова будуть відвезені в місцеву школу!

Приємно, що так багато людей долучається до благоустрою громади. Однак сьогодні вкрай важливо не просто організовувати подібні заходи, а попереджати причини їх виникнення. Пам’ятаймо, що чисто не там, де прибирають, а там де не смітять.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1871
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!