Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Відбулася апаратна нарада

Відбулася апаратна нарада

 Сімнадцятого серпня під керівництвом голови райдержадміністрації Геннадія Хорошуна, за участі заступника голови райдержадміністрації Миколи Хоменка, заступника голови районної ради Сергія Загорулька, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та спеціалізованих служб Зіньківського району, відбулася апаратна нарада.

 На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про недопущення отруєння населення району дикорослими грибами, доповів головний спеціаліст, уповноважена особа з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації Віталій Суконька.

2. Про підготовку та відзначення в районі Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України відповідно до Постанови Верховної Ради України від 20.02.1992 № 2143-ХІІ «Про День Незалежності України», інформувала завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха.

3. Про роботу зі зверненнями громадян завідувача сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації, Шилівського, Першотравневого сільських голів відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» за І півріччя 2020 року.

 Після розгляду та детального обговорення даних питань було дано доручення голови райдержадміністрації, які направлені відповідальним виконавцям.

Про це повідомили у Зіньківській РДА.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1754
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!