Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Шановні учасники АТО!

Шановні учасники АТО!

В Україні 29 серпня відзначається День пам’яті захисників України. Цього дня ми схиляємо голову, згадуючи героїчний подвиг захисників донецького аеропорту, воїнів “Іловайського котла”. Звитяга воїнів не забута і житиме у віках.

Але не пам'яттю єдиною. 

На регулярній основі ТОВ «УКРОЛІЯПРОДУКТ» разом із Координаційним районним волонтерским центром «Єдність і Добро» допомагає військовим, добровольцям, атовцям та їх родинам. Ми завжди готові простягнути руку допомоги та дружнє плече тим, хто захищає кордони держави, даючи змогу виробництву працювати, а економіці України — вистояти у ці непрості часи.

У переддень Дня пам’яті захисників України від імені всього колективу ТОВ «УКРОЛІЯПРОДУКТ» бажаю мирного неба над нами, здоров’я та наснаги захисникам України. Переконаний, сучасники та наступні покоління свято збережуть пам’ять про безсмертний подвиг захисників України!

З повагою Олексій Григоренко, директор ТОВ «УКРОЛІЯПРОДУКТ»


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1553
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!