Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ОПІШНЯНИ ПОВЕСЕЛИЛИСЯ НА СЛАВУ: ЗАЯВЛЯЛИ І ПРО ПОБИТТЯ, І ПРО САМОГУБСТВО

ОПІШНЯНИ ПОВЕСЕЛИЛИСЯ НА СЛАВУ: ЗАЯВЛЯЛИ І ПРО ПОБИТТЯ, І ПРО САМОГУБСТВО

На розгляд адміністративної комісії Опішнянської селищної ради Зіньківське відділення поліції направило адмінпротокол з ознаками ст. 183 КУпАП, складений на непрацюючого жителя смт Опішня гр. Сергія Сербського, 1988 року народження, який здійснив завідомо неправдиві виклики спеціальних служб, а саме поліції та швидкої медичної допомоги (ім’я та прізвище порушника змінені з етичних міркувань).

З матеріалів адміністративної справи вбачається наступне.
Гр. Сербський С. разом із співмешканкою гр. Оленою Бондарь, 1992 року народження (ім’я та прізвище жінки змінені з етичних міркувань), вночі розпивали спиртні напої за місцем проживання. Ближче до ранку Бондарь О. захотілося веселощів, тому вона вирішила пожартувати над Сербським С. Недовго думаючи, жінка заявила співмешканцю, що зателефонує до поліції й повідомить, що той нібито її побив. Сербський С., перебуваючи у стані сильного алкогольного сп’яніння, такого жарту трохи не зрозумів та сприйняв слова Бондарь О. серйозно. Чоловік, оговтавшись, змудрував, що жінка нікуди пожалітися на нього ще не встигла, тому спрацював на випередження — набрав правоохоронців і завчасно виправдався, сказавши їм, що свою співмешканку не бив. Наговорившись із поліцейськими, Сербський С. насилу зрозумів, що Бондарь О. з нього поглузувала, зовсім не маючи серйозного наміру заявляти про побиття. З цих причин чоловік обурився та замислив помститися, зметекувавши свій дотепний жарт у відповідь. Діставшись телефону, він набрав пункт невідкладної медичної допомоги та повідомив, що його співмешканка наковталася пігулок, намагаючись таким чином покінчити життя самогубством. Коли приїхали лікарі промивати жінці шлунок, веселунам довелося зізнатися у брехні.
Фельдшер центру екстренної медицини підтвердила, що перебуваючи на чергуванні, отримала виклик від гр. Сербського С. про спробу самогубства його співмешканки. По прибуттю на місце події гр. Бондарь О. повідомила, що ніякої спроби самогубства не було, а гр. Сербський здійснив завідомо неправдивий виклик.
Відомо, що жінка відмовляла чоловіка викликати швидку, але останній все ж зробив це їй на зло.
По даній події відсутні ознаки кримінального правопорушення, проте мають місце адміністративні.
Стаття 183 КУпАП за завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб передбачає накладення на жартівників штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Ірина Гармаш, «Голос Опішні».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

504
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!