Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У ЗІНЬКОВІ ВЕЧОРАМИ СПАЛЮЮТЬ СМІТТЯ

У ЗІНЬКОВІ ВЕЧОРАМИ СПАЛЮЮТЬ СМІТТЯ

Змінивши літо на осінь у більшості мешканцівЗінькова вона вже не асоціюється як найгарніша пора року. Проте жителі міста та сіл з жахом чекають на пору листопаду, коли чи не на кожній присадибній ділянці палатиме вогонь. Дочекалися.

 Вже декілька вечорів поспіль повітря у Зінькові наповняється густим димом від якого важко дихати.

Дим навіть від одного невеликого багаття в умовах безвітряної погоди поширюється на величезну територію.

Насамперед, це дуже шкідливо для здоров’я. Найменше, що може отримати людина – це звичайна застуда або банальна алергія, а найгірше – рак і смерть. Це не дитячі забавки, це дуже глобальна проблема. Коли спалюють листя, виділяється велика кількість канцерогенів, формальдегідів, усього шкідливого, що потрапляє в людський організм, як чужорідне тіло, розвиваючи різні хвороби. Якщо потрапляють різного роду хімічні, синтетичні сполуки, організм не знає, як на них правильно реагувати і так виникають онкозахворювання.

 Просто листя спалили — це одна шкода, але коли ще додається бадилля картоплі, кукурудзи, яке люди оброблять різноманітними пестицидами від колорадського жука та шкідників – це ще згубніше впливає на людський організм.

 У які служби звертатись, коли помітили, що люди спалюють рослинні залишки, сміття чи інші відходи?
  Якщо це територія села: потрібно повідомити сільського голову. Якщо не допомагає — викликати поліцію, вони мають приїхати, скласти акт, потім скерувати дані до державної екологічної інспекції, вона вже вирахує суму завданих збитків. Проте це те, що стосується держави, здоров’я ж ніщо не поверне.
  Якщо це місто: потрібно телефонувати у відділ поліції, які повинні скласти протокол про адміністративне порушення.

 Редакція Медіа – центру «Зіньківщина» звертається з проханням до Зіньківської міської ради та Зіньківського відділення поліціївиявити паліїв та притягнути до відповідальності.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

868
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!