Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Світлана Чикало: «Головні вершини ще попереду, і ліцеїсти мають досить молодих сил для їх підкорення

Світлана Чикало: «Головні вершини ще попереду, і ліцеїсти мають досить молодих сил для їх підкорення

У центрі міста у величній історичній будівлі знаходиться наш навчальний заклад, який має славну історію, давні традиції та сучасні новаторські тенденції в організації навчально виховного процесу.

У вересні ми святкуємо річницю, як в освітньому полі Зіньківщиниз’явився ліцей імені нашого славного земляка — поета, перекладача, мистецтвознавця Миколи Зерова. Директором С.В. Чикало та педагогічним колективом була розроблена концепція «Школи розвитку цілісної особистості», метою якої є озброєння учнів не лише грунтовними знаннями основ наук, а й виховання рис, яких вимагають виклики сучасності.

Кваліфіковані вчителі ліцею досконало володіють сучасними методиками викладання предметів. Кращим доказом того є цьогорічні результати зовнішнього незалежного оцінювання. Всі випускники успішно склали тести, отримали високі бали, що дало їм змогу вступити до престижних закладів вищої освіти на державну форму навчання.

 Учні початкових класів успішно здобувають знання за програмами «Інтелект України» і «Світ чекає крилатих».

Ліцей впевнено тримає першість серед закладів освіти району за результатами предметних олімпіад різних рівнів. 73 призових місця — такими є підсумки районного етапу. Диплом другого ступеня з англійської мови та два дипломи третього ступеня з історії та економіки — такий внесок ліцеїстів до скарбнички досягнень обласного рівня.

 На ІІ етап конкурсу — захисту науково — дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України учнями було представлено три роботи, відзначені двома дипломами другого ступеня і дипломом третього ступеня у секціях екології, літературної творчості та історичного краєзнавства.

Ліцеїсти домоглися значних успіхів на обласних інтелектуальних конкурсах. Традиційними є високі здобутки юних літераторів на конкурсі «Відлуння заповітів земляків» на здобуття премії імені Володимира Степанюка Полтавської обласної ради. Їх прозові і поетичні творів та наукові розвідки надруковані у збірках, присвячених ювілеям І.П. Котляревського та М.К. Зерова.

 Учні вибороли перемоги в історичному конкурсі «Ми діти твої, Полтавщино, пізнаємо віхи твої» у номінаціях «Відеоролик» та «Наукова стаття» та обласному валеологічному конкурсі «Здорове життя — успіх буття».

Старшокласники відкривають невідомі сторінки біографій знаних зіньківчан та представляють власні дослідження на щорічній науково — практичній конференції «Пізнання історичної минувшини в іменах — підґрунтя освіти нації».

 Одним із важливих аспектів концепції «Школи розвитку цілісної особистості» є реалізація цільового проєкту «Освіта без кордонів». Ліцеїсти мають досвід успішної участі в програмі Go Camps та Міжнародному  екологічному конкурсі.

У липні цього року учні вперше стали учасниками програми молодіжного обміну Еразмус Плюс. Вони долучилися до проєкту «Копірайтинг — професія з майбутнього», котрий відбувся в Польщі. Протягом насиченої двотижневої програми, яка проходила в туристичному осередку мальовничих Бещад, вони ознайомилися з основами творчого письма та театрального мистецтва, вчилися створювати власні проєкти, знімати документальні фільми. Ліцеїсти побували на екскурсіях, де побачили багато визначних місць Польщі, а також мали можливості вдосконалити свої знання англійської та польської мов.

 Гордість ліцею — колектив «“Театрали», команда КВК «Фортуна», екологічна агітбригада «Комет», неодноразові переможці та лауреати обласних оглядів, також порадували своїх шанувальників новими здобутками.

Учнівське самоврядування нашої школи – це той самий ключовий «п’ятий елемент», що поєднує всі основні ланки шкільного процесу (адміністрацію школи, педагогічний, учнівський та батьківський колективи) в єдине ціле. Учнівська рада сприяє формуванню в школярів лідерських якостей, допомагають у проведенні різних заходів та виступає ініціатором різних проєктів.

 До своєї першої річниці дружна родина ліцею імені М.К. Зерова під керівництвом досвідченого, креативного директора Світлана Чикало прийшла з вагомими здобутками. Але головні вершини ще попереду, і ліцеїсти мають досить молодих сил для їх підкорення.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

841
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!