Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Серед 64 команд України – найкращі!

Серед 64 команд України – найкращі!

Влітку екологічна бригада «Екологічний патруль» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області» разом з педагогом — організатором Валентиною Ангеловою брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Еко? Логічно!» від компанії «Kernel». За результатами голосування – ми стали переможцями! Серед 64 команд України наш проєкт виявився найкращим!

 Третього вересня з чудовими подарунками до школи завітав регіональний представник фірми «Kernel» Юрій Левченко. Оскільки команда нашого закладу стала переможцями, то від Благодійного фонду «Разом з Кернел» (директор фонду Потоцький Ігор Михайлович) ми отримали #екоЛогічні та #екоСвідомі подарунки: 3 надзвичайно зручних та корисних контейнери для сортування пластику, паперу та використаних батарейок; брендові еко — сумки, кепки та стаканчики з логотипом «Kernel».

 Весь опорний заклад надзвичайно вдячний за такі #екоЛогічні подарунки. Така винагорода — це гідна відзнака екологічної роботи вчительського, учнівського та батьківського колективів нашої школи! А три містких та гарних контейнери допоможуть виховувати ще більше свідомих та екоактивних школярів.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

909
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!