Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

На пляжному чемпіонаті України

На пляжному чемпіонаті України

Тринадцятого вересня в селищі Затока, під Одесою, на території Спорткомплексу Одеської юридичної академіївідбувся Чемпіонат України з пляжної боротьби, серед юнаків та дівчат по трьох вікових групах: до 18 та 20 років, а також дорослих. В змаганнях взяли участь близько 100 чоловік.

Наша землячка – Анастасія Дрюк взяла участь у даному чемпіонаті виступаючи у вазі до 65 кг серед дорослих (жінок)і мала 6 суперниць. Вигравши три сутички вона ввійшла у фінал. Суперницею її у фіналі була відома в світіі на Україні майстер спорту міжнародного класу, призерка світу Калєснік Альона, яка в даний час виступає за національну збірну команду Азербайжану, хоч і народилася у м. Кривий Ріг і багато років виступала за Україну. Звичайно, у фінальній сутичці Анастасія з рахунком 0:3 поступилась значно досвідченій суперниці, посівши почесне друге місце, отримавши в нагороду «срібну» медаль і Грамоту Федерації пляжної боротьби України.

Коротко з історії пляжної боротьби: вперше чемпіонат Світу з даного виду боротьби відбувсяу 2019 р. в одній з найбагатших країн світу – Катар. Змагання проходять на піску, на площі діаметром 8 м опоясаному паралоновим поясом по колу. Дорослі боряться один період, що триває 3 хв, а молоді боряться один період, що триває 2 хв.

Минулорічні Всесвітні ігри, що відбулися вКатарі в 2019 р. представляли змагання з пляжного футболу, боротьби, волейболу серед чоловіків і жінок (дорослих). Після змаганняАнастасія залишилась в м. Южне (Одеська обл.) для проходження навчально — тренувального збору в складі національної збірної України для підвищення своєї спортивної майстерності.

Нових тобі перемог на килимі.

Іван ЧУМАК,

голова федерації боротьби Зіньківщини.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

734
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!