Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

До уваги керівників підприємств, організацій, установ та приватних підприємців району

До уваги керівників підприємств, організацій, установ та приватних підприємців району

Військовий комісаріат Зіньківського району інформує: Кабінетом Міністрів України затверджена Постанова № 921 від 07.12.2016 року «Про затвердження порядку організації ведення військового обліку призовників і військовозобов´язаних». Постанова знаходиться у вільному доступі у Інтернеті і обов´язкова для використання в роботі.
Також повідомляємо, що згідно Постанови КМУ №45 від 04.02.2015 «Про затвердження Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час», в термін до 1 лютого військовим комісаріатом погоджується звіт про чисельність працюючих та військовозобов´язаних, які заброньовані згідно з переліком посад і професій. Для затвердження звіту до військового комісаріату необхідно надати список військовозобов´язаних та призовників організації.
Нагадуємо, що відповідно до п.15 Постанови КМУ «Про військово-транспортний обов´язок» №1921 від 28.12.2000 року керівники підприємств зобов´язані до 20.06. та до 20.12 кожного року надавати до військових комісаріатів відомості про транспортні засоби, які перебувають на балансі підприємства та осіб, що працюють на цих засобах.
За невиконання вимог керівних документів передбачається відповідальність за статтями адміністративного кодексу 210, 211-5, та 211-6.


О.ІВАХНОВ,
військовий комісар Зіньківського РВК.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

516
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!