Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ПРЕДСТАВИВСЯ ПРАЦІВНИКОМ БАНКУ: ШАХРАЙ «КИНУВ» ЖІНКУ НА ГРОШІ

ПРЕДСТАВИВСЯ ПРАЦІВНИКОМ БАНКУ: ШАХРАЙ «КИНУВ» ЖІНКУ НА ГРОШІ

До Зіньківського ВП надійшла письмова заява від 52-річної жительки м. Зіньків про те, що невідома особа, представившись представником банку «ПриватБанк» в телефонній розмові з заявницею, заволоділа грошовими коштами в сумі 24600грн, які остання перерахувала через додаток «ПриватБанк», в результаті чого заявниці було завдано майнової шкоди на вказану суму.

 За даним фактом відомості внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.190 КК України( шахрайство).

 Здебільшого причиною такої ситуації є власна недбалість та надмірна довіра до людей, які знаходяться по той бік екрану монітора чи телефонного зв’язку.

 Це найбільш поширений вид шахрайства – дзвінок на мобільний телефон начебто від співробітника банку.

Основні схеми дій «псевдо-банківських» працівників такі:

Підвищення кредитного ліміту. Дзвонить невідомий, який представляється співробітником банку та пропонує продовжити дію кредитної картки або підвищити її кредитний ліміт.

Отримавши згоду на пропозицію, повідомляють, що для здійснення необхідної операції йому потрібні номер картки, термін її дії та розміщений під магнітною стрічкою CVV -код. Виказавши ці реквізити, людина отримує SMS-повідомлення з паролем доступу, який, не замислюючись, диктує шахраєві.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

533
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!