Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Штраф до 153 тисяч грн або до 10 років тюрми загрожує за спалення опалого листя — Мін’юст

Штраф до 153 тисяч грн або до 10 років тюрми загрожує за спалення опалого листя — Мін’юст

Спалювати опале листя заборонено законом через ризик загоряння, що може створити загрозу життю та здоров'ю людей, забруднення атмосферного повітря і зниження родючості ґрунтів. Тож, окрім адміністративної, українським законодавством передбачена й кримінальна відповідальність за випалювання рослинного світу. Про це нагадує Мін'юст. За такі дії правопорушник може не лише сплатити кругленьку суму штрафу, а й потрапити за ґрати.

 Знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом в Україні караються:

— штрафом від 5400 до 9000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (91800 до 153000 грн);

— обмеженням волі на строк від 2 до 5 років;

— позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

 Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

500
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!