Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

«World Cleanup Day»: влаштували суботник і стали першими!

«World Cleanup Day»: влаштували суботник і стали першими!

Опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області» переміг у Всеукраїнському конкурсі серед навчальних закладів у міжнародній акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» 2020.

 Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» для учнівської молоді тривала з 1 по 19 вересня 2020 року. Наші учні разом з мільйонами громадян у 180 країнах, виходили на генеральні прибирання заради досягнення спільної мети — порятунку планети від сміття. Близько 14 тисяч українських школярів з 24 областей України об’єдналися та очистили Землю від 54 тонни сміття, з яких 35 тонни знайденої вторинної сировини здали на переробку.

 В ході даної акції нами були реалізовані такі заходи:

  • 9 вересня в опорному закладі відбулася екологічна акція зі збору вторинної сировини — макулатури. Учні, батьки та вчителі школи активно долучились до акції.
    Ініціаторами збору паперової сировини є шкільна агітбригада «Екологічний патруль». В організації акції активну участь брали члени роїв «Характерники» та «Сагайдачники». Спільними зусиллями було зібрано 3 370 кг вторинної сировини.
  • 17 вересня 2020 року ми організували суботник берега річки Ташані. В прибиранні взяли участь: рій «Характерники», рій «Сагайдачники» (керівник Сергій Ковальов), екологічна бригада «Екологічний патруль» (керівник Оксана Божинська, Валентина Ангелова, Світлана Кеда), шкільне лісництво (керівник Інна Мороз).
  • 18 вересня учні нашої школи долучилися до сортування сміття, яке було зібране напередодні. В сортуванні взяли участь: члени рою «Характерники», учасники агітбригади «Екологічний патруль» та представники шкільного лісництва. В результаті сортування на переробку ми здали: папір — 31 кг; пластик — 17 кг; скло — 32 кг.

 Загальна маса зібраного сміття та сировини в ході всіх заходів — 3500 кг. Маса зданого на переробку — 3 450 кг (близько 50 кг сміття не підлягали переробці)!

Такі заходи та акції орієнтовані на виховання культури споживання та популяризацію вторинної переробки ресурсів.

 Ми неймовірно раді, що зробили своє рідне місто чистішим. Сподіваємося, що надихнувшись нашим прикладом — ще більше людей підтримуватимуть такі акції.

В. Ангелова,
педагог — організатор опорного закладу.

 Від редакції: Як стало відомо, опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1» зайнявши «почесне» 178 місце з 300 можливих у рейтингу шкіл Полтавської області, враховуючи результати ЗНО, переміг у Всеукраїнському конкурсі серед навчальних закладів у міжнародній акції Всесвітнього дня прибирання. Можна сказати, що опорний заклад відмінно справляється з підготовкою кадрів для відділу з благоустрою Зіньківської міської ради на посади двірників.

 Звичайно, потрібно дітей привчати до суспільно — корисної праці, потрібно в дітях виховувати любов до природи, але не ціною знань та здоров’я.

 Майже повна відсутність спеціальних засобів захисту у дітей могла призвести до травм та інфекційних заражень.

 Усним розпорядженням директора опорного закладу, сміття привезли з берегів річки Ташань на територію школи, де учні його сортували. В основному сміття складалося з пластику, битих пляшок та скла, також багато використаних шприців з голками.

Тож про який карантин йдеться, коли на територію опорного закладу привозять сміття для сортування?


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

510
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!