Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

В Україні продовжили карантин до кінця року

В Україні продовжили карантин до кінця року

Уряд на позачерговому засіданні вирішив подовжити карантин до кінця цього року і ужорсточити низку обмежень.

«Поки що це найдієвіший механізм приборкання пандемії», — заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, відкриваючи засідання.


 Зокрема, оновлення карантинних обмежень стосуватиметься масових зібрань: у «зеленій» зоні дозволять зібрання не більше 50 людей, у «жовтій» — не більше 30, у «помаранчевій» — не більше 20 осіб. Все це — із дотриманням соціальної дистанції та маскового режиму.
При цьому проведення спортивних заходів буде дозволено, але без глядачів.
Крім того, за словами прем'єра, за пропозицією Міносвіти рекомендовано з 15 жовтня почати шкільні канікули, які триватимуть до 30 жовтня, а потім у закладах середньої освіти «можливий перехід до дистанційних занять».
Він також заявив, що при нинішній динаміці поширення коронавірусу, «медична система може не витримати», а в Україні може повторитися сценарій, за яким хвороба поширювалася в Італії та Іспанії навесні цього року.
Перше рішення про карантин уряд ухвалив 11 березня, запровадивши його лише на три тижні. Після цього карантин подовжували, але згодом частину обмежень зняли, і Україна перейшла від жорсткого до так званого адаптивного карантину.
Перший випадок коронавірусу в Україні був зареєстрований 3 березня цього року.
З того часу в Україні виявлено понад 270,5 тисяч хворих на Covid -19, 5 122 людини померли. Найбільша кількість хворих у Києві, а також Харківській, Львівській та Одеській областях.

Джерело:

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

352
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!