Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СОРОК ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ. ЩО РОЗГЛЯДАЛИ?

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СОРОК ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ. ЩО РОЗГЛЯДАЛИ?

Шістнадцятого жовтня у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання сорок четвертої сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.

 У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району.

 Перед початком роботи сесії голова районної ради Сергій Нерозя та заступник голови районної ради Сергій Загорулько за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди ювілейної дати вручили Почесну грамоту районної ради депутату районної ради Людмилі Коляді.

 Згідно порядку денного на пленарному засіданні було розглянуто шістнадцять питань.

Депутати районної ради своїм рішенням внесли зміни до комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2019 – 2020 роки, розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» на 2019 – 2021 роки, розвитку первинної медико-санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки, розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки.

 В ході роботи сесії депутатами затверджено звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року та внесено зміни до показників районного бюджету на 2020 рік.

321
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!