Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ПОЛІЦІЯ ВСТАНОВИЛА ФАКТ ПОРУШЕННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

ПОЛІЦІЯ ВСТАНОВИЛА ФАКТ ПОРУШЕННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

Днями до Зіньківського відділення поліції, через лінію «102» надійшло телефонне повідомлення від гр. Т., про те, що в магазині «Дігма», за адресою м. Зіньків, пров. Дроздівський, 2 адміністрація магазину безкоштовно надала засоби індивідуального захисту (маску) та рекомендували заявниці надягнути її, щоб не порушувати карантинні обмеження, але остання категорично відмовилася виконувати рекомендації адміністрації магазину.

 На місце події було направлено слідчо-оперативну групу. По прибуттю працівниками поліції було встановлено, що гр. Т. в порушення п.п.1 п.10 постанови КМУ №641 від 22.07.2020 року перебувала в громадському місці без засобів індивідуального захисту та в порушення п.п.2 п.10 вказаної постанови перебувала на вулиці без документів, що посвідчують особу. На законні вимоги працівників поліції, щодо дотримання карантинних обмежень дана особа не реагувала, в результаті чого на вказану громадянку було складено адміністративний протокол за ст. 44-3 КУпАП. Справу про адміністративне правопорушення направлено на розгляд до суду.

 З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 Зіньківське ВП звертається до громадян та суб’єктів господарювання, які надають послуги не порушувати вимоги постанови Кабінету Міністрів України №641 від 22.07.2020 року, зі змінами та дотримуватись усіх протиепідемічних заходів, а саме перебувати в громадських місцях, будинках і спорудах, громадському транспорті у вдягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, користуватися антисептиком та дотримуватись дистанції.

346
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!