Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ГЕННАДІЙ ХОРОШУН: «СИТУАЦІЯ ІЗ ЗАХВОРЮВАНІСТЮ НА COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ ПОГІРШУЄТЬСЯ»

ГЕННАДІЙ ХОРОШУН: «СИТУАЦІЯ ІЗ ЗАХВОРЮВАНІСТЮ НА COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ ПОГІРШУЄТЬСЯ»

Голова Зіньківської РДА Геннадій Хорошун звернувся до жителів району, з приводу епідемічної ситуації із захворюваністю на COVID-19.

«Вкотре змушений звертатися до вас із сумними новинами: епідемічна ситуація із захворюваністю на COVID-19 на території району, як і загалом в Україні, на жаль, погіршується. Нові випадки зараження реєструються щоденно.

Не додає оптимізму й те, що з приходом осені збільшується кількість сезонних застудних захворювань. На цьому фоні загальний настрій безпечності людей викликає не просто занепокоєння, а становить реальну небезпеку.

За інформацією Зіньківського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України», станом на 09.11.2020 зареєстровано 285 захворілих на COVІD-19, в тому числі тільки за 09.11.2020р. – 27.

Зупинити поширення коронавірусної інфекції можна тільки змінивши своє ставлення до ситуації, що склалася. Будьте відповідальними не лише за своє здоров'я, а й за здоров’я і життя людей, що вас оточують! Адже вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Тому маємо серйозно поставитися до ймовірної загрози.
Закликаю всіх не ігнорувати правил безпеки, дотримуватися правил карантину, використовувати засоби індивідуального захисту та дезінфекції, дотримуватися соціальної дистанції, вчасно звертатися до лікаря при симптомах застудних захворювань.
Важко дихати не через маску, а через ШВЛ!
Щиро сподіваюся на ваш свідомий підхід та розуміння. Бережіть себе та своїх рідних!», — йдеться у зверненні.

520
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!